Medinės Tvoros Priežiūra

22 Bir

Tinkama medinės tvoros priežiūra gali žymiai prailginti jos tarnavimo laiką. Dėl netinkamos priežiūros, kad ir labai gerai ir kokybiškai pastatyta tvora gali anksčiau laiko prarasti tinkamą išvaizdą ir gebėjimą atlikti savo pagrindinę paskirtį – apsaugą. Žinoma, tvorų gamintojai ir montuotojai tik džiaugiasi dėl savininko aplaidumo ir negebėbėjimo tinkamai pasirūpinti savo teritorijos aptvėrimais, tai suteikia jiems daugiau darbo. Tad kiekvienas savininkas turėtų žinoti, kad atkreipus dėmesį į kelis dalykus galėtų žymiai pailginti tvoros gyvavimo laiką ir taip sutaupyti pinigų.

Netinkamai prižiūrima medinė tvora gali greitai suirti

“Netręškite“ tvoros. Natūralu, sodo ir daržo mylėtojai savo sklype pila dirvoževį, tręšia žemę mėšlu, svarbu užtikrinti, kad šie elementai nekontaktuotu su tvora. Pagrindinė medinės tvoros nugriuvimo priežastis dažnai būna, kad pūvantys produktai taip pat pažeidžia stulpus bei apatinę aptvėrimo dalį. Mediena pradeda pūti ir statinys sugriūva anksčiau laiko.

Išvalykite augalus ir lapus. Kaip svarbu yra ravėti augalus norint gauti gerą derlių darže, taip reikia ravėti ir tvorą. Svarbu, kad apie kraštus ir apačią būtų išrautos žolės bei pašalinti nukritę lapai, dėl kurių taip pat gali prasidėti medienos pūvimo procesas ar įsimesti medį mėgstatys termitai.

Nelaistykite tvoros. Svarbu užtikrinti, kad laistant sodą ar daržą vanduo nekristų ant tvoros, ypač jei yra naudojamas vandentekio vanduo, kuris dėl savo sudėtyje esančio chloro gali žymiai paspartinti tvoros medienos įrimą.

Keli paprsti dalykai, tačiau atkreipiant į juos dėmesį galite užtikrinti, kad Jūsų tvora tarnaus dešimt ir ilgiau metų, o kitu atveju, gali būti, kad ir po 2-3 metų reikės skambinti tvorų meistrui.

 

Reklama

Parašykite komentarą

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: