Tvorų brėžinių biblioteka

12 Geg

Pasaulyje gerai žinoma tvorų gamintoja kompanija Betafence savo klientams Lietuvoje “paleido“ naują tinklapį, kuriame galima nemokami siųstis aptvėrimų brėžinius (metų pradžioje toks pats portalas buvo paleistas Lenkijoje).

Parsisiuntimų bibliotekoje patalpinti ArchiCAD ir AutoCAD brėžiniai leis architektams ir planuotojams greičiau atlikti savo darbus.

Be pateikiamų brėžinių, šiame tinklapyje taip pat galima rasti detalią informaciją apie visus Betafence produktus bei  jų panaudojimo galimybes. Kompanijos gaminių sąrašas labai platus: segmentinės tvoros, vartai, prieigos kontrolės produktai, tinklinės tvoros, gabionai ir dar daug kitų.

Betafence nuolat tobulina ir atnaujina savo savo gaminių asortimentą. Visai nesenai buvo pristatyti modernizuoti Fortinet kiemo vartai. Taip didelis dėmesys skiriamas triukšmą mažinančių užtvarų testavimui. Modernios technologijos ir nuolat vykdomi bandymai gamintojui leidžia savo gaminiams taikyti net iki 10 metų garantiją.

Betafence yra pasiruošusi tiekti produktus, tinkančius įgyvendinti pačius įvairiausius aptvėrimų sprendimus, nuo privataus kiemo iki itin didelio saugumo lygio reikalavimų turinčių objektų.

Reklama

Parašykite komentarą

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: