Tinklinės tvoros

2 Bal

Namų ir teritorijų aptvėrimas tinkline tvora, tai greitas, nesudėtingas ir palyginus nebrangus būdas užtikrinti objektų ar teritorijų apsaugą. Tinklines tvora gali pasiūlyti daugelis tvorų gamintojų, jų asortimentas yra ganėtinai platus ir kiekvienas gali rasti sau tinkamiausią sprendimą.

Tinklinių tvorų tipai ir paskirtys gali būti skirtingos. Pagal reikiamą apsaugos lygį ir objektų paskirtį galima rasti skirtingo vielos storiu, akučių dydžio, gamybos technologijų vielos tinklą. Objektams, kuriems reikia itin didelio apsaugos lygio, pvz. oro uostams, kalėjimams ir pan., naudojamas storos vielos virintas tinklas, kurio suvirintos akučių jungtys užtikriną tvirtą ir patikimą apsaugą. Sodams, gėlynams, ganykloms ir panašioms teritorijoms dažniausiai naudojamas pintos ir regztos vielos tinklas.

Tinklines tvoros greitai ir nesunkiai tvirtinamos prie tvoros stulpelių, tad tokių tvorų montavimą galima atlikti ir patiems, nebūtinai reikia kvieti specialistus. Tvoros tinklas gaminamas ir patiekiamas ritiniuose, tad ir jų transportavimas yra patogesnis.

Nors rinkoje pateikiamas platus tinklinių tvorų asortimentas, tačiau kiekvienu atveju reikia vertinti ne tik jų kainą, bet ir pagaminimo kokybę. Svarbu, kad visi elementai būtų padengti tinkama antikorozine danga, kad vėliau netektų patirti papildimų išlaidų remontui.

Reklama

Parašykite komentarą

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: