Tvoros tinklas Ursus

17 Kov

Užsiimantiems gyvulininkyste labai yra svarbu rasti būtų kaip greitai, patikimai ir kaip galima išleidžiant lėšų aptverti didTvoros tinklas galvijams aptvertielius ganyklų plotus.  Neretai tenka ilgai paieškoti, kad rasti efektyviausią variantą. Tvirti, sudėtingos konstrukcijos aptvarai dažnai yra sudėtingai montuojami ir jų kaina yra pakankamai didelė, renkantis labai pigius sprendimus sunku tikėtis, kad aptvėrimas bus patikimas ir ilgaamžis, dėl ko ateityje galima turėti papildomų išlaidų tvoros remontui arba nuostolių, jei galvijų banda prasiveržtų pro užtvarus ir nusiaubtų kaimynų daržus.

Šios problemos sprendimui puikų produktą gali pasiūlyti tvorų gamintoja – kompanija Betafence. Jos gaminamas tvoros tinklas Ursus yra tvirtas ir ilgaamžis, bei nesudėtingai montuojamas. Vertinant pagal kainos ir kokybės santykį, tai vienas iš patraukliausių tokių produktų, esančių rinkoje.

Dėl specialios vielos padengimo technologijos pinto tinklo tarnavimo laikas prailgėja iki  50 proc., lyginant su produktais, kurie padengti kokybiškiausia cinko danga. Konstrukcija padaryta taip, kad montavimas būtų greitas ir paprastas, galimas platus aukščių pasirinkimas.

Pagal tai, kokius gyvūnus norima aptverti Ursus tvoros tinklas skirstomas į tris grupes:

Ursus Light – puikiai tinka aptverti avis, ožkas, naminius paukščius.

Urus Heavy ir Ursus Heavy AS tinklu patikimai galima aptverti karves, jaučius, arklius, elnius, kiaules.

Šis tvoros tinklas pristatomas 50 m ritiniuose, o daugiau informacijos  apie šį aptvėrimo sprendimą galite sužinoti Betafence puslapyje.

Reklama

Parašykite komentarą

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: