Aptvėrimų planavimas

13 Vas

Tvoros įrengimas reikalauja nemažai išlaidų, priklausomai nuo išdėstymo ir aplinkos įvertinimo, tiesiogiai priklauso kiek tvora kainuos, todėl patartina prieš įrengiant aptvėrimų sistemas atlikti detalius planavimo darbus. Priklausomai ar statote visiškai naują tvorą, ar keičiate esamą pasenusią, reikia įvertinti esamą būklę, galbūt tam tikros dalys yra dar tinkamos naudoti ir tiesiog reikia jas paremontuoti, arba įvertinus remontui reikalingas lėšas, galima matyti, kad geriau seną tvorą tiesiog keisti nauja.

Statant ganyklų aptvėrimus reiktų įvertinti vandens šaltinio padėtį ir įrengti tvorą taip, kad girdyklos būtų išnaudojamos kuo efektyviau.

Patartina rinktis kokybiškas tvoros elementų dalis, kad jos tarnautų kuo ilgiau, paprastai reikalavimai tvoros ilgaamžiškumui yra apie 20 metų. Siūlomų aptvėrimų sistemų pasirinkimas šiuo metu yra tikrai didelis, pradedant nuo medinių tvorų, baigiant elektrinėmis aptvėrimų sistemomis. Kiekvienu atveju reikia atsižvelgti į tai, koks objektas yra aptveriamas, kokie yra reikalavimai ir tikslai. Reikia turėti galvoje, kad ateityje greičiausiai prireiks remonto darbų, tad būtina numatyti kas juos atliks ir kiek tai gali kainuoti.

Reklama

Parašykite komentarą

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: