Eletrinės tvoros

12 Vas

Elektrinė tvora dažniausiai naudojama gyvulių aptvėrimui

Aptvarai, kuriais teka elektros srovė naudojami gana plačiai ir yra efektyvūs, ne veltui jie dažnai vadinami elektriniais piemenimis. Tokia tvora pagal savo kaina yra palyginus nebrangi, ją paprastą įrengti. Elektrinė tvorą galimą naudoti kaip nuolatinį ar kaip laikiną aptvėrimą. Tokioms tvoros nekeliamas reikalavimas, kad jos būtų tvirtos, tačiau jos tūri būti tinkamai pritaikomos. Keletas elektrinės tvoros privalumų:Elektvirė tvora naudojama gyvulių aptvėrimui

  • nedidelė kaina;
  • nedidelės įrengimo išlaidos;
  • gali papildyti senas aptvėrimo sistemas;
  • saugu gyvulius nuo pabėgimo ir apsaugo juos nuo plėšrūnų;
  • gali būti įrengiama kaip pastovus ar laikinas aptvėrimas.

Rinkoje yra siūloma įsigyti įvairių lengvai montuojamų elektrinių tvorų, tačiau bene labiausiai populiariausios yra daugiasluoksnė viela. Tokia viela yra gaminama įvairių spalvų. Labiausiai nepatartina rinktis juodą, nes ji sunkiai pastebima tiek gyvulių, tiek ir žmonių. Ryškesnės spalvos kaip oranžinė ar balta yra lengviau pastebimos.

Be daugiasluoksnės vielos tai pat dažnai naudojami daugiasluoksniai kaspinai, kurie yra daugelių atvejų efektyviau, nes yra geriau matomi. Tokio tipo tvoros rekomenduojamos įrengiant arklių aptvarus.

Įrengiant elektrinė tvorą svarbu, kad ji nesiliestų prie žolės, nes taip gali perdengti kaip kurios silpnesnės tvoros dalys. Nerūdijančio plieno vielos tvora yra ilgaamžiškesnė, bet prasčiau praleidžia elektros srovę. Aliuminė viela geriau teka elektros srovė, bet ji yra mažiau patvari.

Apibendrinant galima pastebėti, kad elektrinė tvora ar elektrinis piemuo yra labai efektyvus būdas aptverti gyvulius, ypač tai patogu, kai gyvuliai ganosi ir kas dieną reikia keisti aptvėrimo plotą, nes tokios tvoros pagalba tai galima padaryti greitai ir paprastai.

Reklama

Parašykite komentarą

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: